صفحه اصلی

۲۸فروردین ۱۳۹۸

ممکن است در هر صورتی اینستاگرام به دلایل متعددی ، حساب کاربری شما را غیرفعال کند.  در این شرایط تنها راه بازگردانی پیج شما این است که اینستاگرام از مالکیت شما بر پیج مطمئن شود.

۲۶فروردین ۱۳۹۸

در این مقاله در خصوص مراحل برندینگ بحث می نماییم. هر یک از این موارد می تواند یک تحول بزرگ در یک کسب و کار ایجاد نماید. مهم نیست که شما به دنبال برندینگ B2B یا برندینگ B2C یا برندینگ B2G باشید. نکات زیر در هر بازاری قابل انجام است.

۲۴فروردین ۱۳۹۸

آیا شما نیز اکنون بیش از هر زمان دیگری اکانت های سرگرمی و طنز (Meme) را در صفحه نخست اینستاگرام تان مشاهده می کنید؟ حضور گسترده اکانت های سرگرمی در اغلب شبکه های اجتماعی قابل مشاهده است. در اینستاگرام نیز اکانت های خارجی نظیر Kale Salad و Daquan میلیون ها فالوور جذب کرده اند. به این ترتیب اکنون آنها بدل به برندهایی کاملا حرفه ای و پرطرفدار در شبکه های اجتماعی شده اند.

۲۱فروردین ۱۳۹۸

با توجه به تغییرات قیمت زیرساخت ها و هزینه های ارائه خدمات، مسترفالو نیز  علی رغم خواست قلبی خود مجبور به تغییر شرایط اعطای نمایندگی شده  و اعلام میدارد. بای ملاحظه شرایط جدید به اینجا مراجعه فرمائید.

۲۱فروردین ۱۳۹۸

❌مشتریان خود را از اینستاگرام جمع کنید ✅تخفیف ۱۰ % : ۹۶۲۲۷۱۶۲   در ضمن میتوانید کسب و کار خود را در مجموعه کانال های “ساخت ایرانی”  درج کنید. معرفی تولید کنندگان با کیفیت #ایرانی www.saakhtirani.com  🌐 teleg🆔 t.me/saakhtirani insta🆔 instagr.am/saakhtirani soru🆔 sapp.ir/saakhtirani گروه t.me/joinchat/H3y_RUXscsKvFFDVhMSyug   🔗

۲۱فروردین ۱۳۹۸

افراد میکرو اینفلوئنسر‌ اکثریت جامعه اینفلوئنسر‌ها را تشکیل می‌دهند. یک میکرو اینفلوئنسر‌ برخلاف سلبریتی‌ها و اینفلوئنسر‌های بزرگ، رفتار عادی‌تری دارد. یک میکرو اینفلوئنسر فردی معمولی است که علاقه‌‌مندی‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد و از این رو تأثیرگذاری زیادی در معرفی برند به جامعه دارد.

۱۷فروردین ۱۳۹۸

شبکه های اجتماعی درست مانند آب یا هوا برای بازاریابی دیجیتال است. به عنوان یک بازاریاب ما نیاز انکارناپذیری به شبکه های اجتماعی داریم. با این حال چنین نیازی نباید ما را کور کند. یک بازاریاب موفق همیشه نگاهی واقع‎گرایانه، مسئولانه، عقلانی و هوشمندانه نسبت به تمام جنبه های شبکه های اجتماعی دارد.

۱۱فروردین ۱۳۹۸

شاید بسیاری از ما واژۀ استارت آپ را شنیده و برداشتی از آن را در ذهن داشته باشیم. اما این مدل کسب و کار قواعد و اصولی دارد که به جز فعالان حرفه ای این حوزه، کمتر کسی در کشورمان با آن ها آشناست.

۱۰فروردین ۱۳۹۸

سازمانهای امروزی برای تدوین استراتژی بازاریابی با مشکلات اساسی مواجه شده اند که یکی از اساسی ترین آنها درک نادرست دیدگاه مشتریان و مخاطبان خارجی محصول و خدماتی که ارائه میدهند است. در واقع اگر میخوایم بدانیم که محصول ما مورد قبول مشتری قرار گرفته است، باید خود را در قالب آن مشتری قرار داده و خدمات مان را ارزیابی نماییم.