سامانه بازاریابی مسترفالو رقیب تازه نفس بازار ربات‌های اینستاگرام


به گزارش روابط عمومی مسترفالو، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۷، محل دفتر گروه فناوری اطلاعات مسترفالو میزبان رونمایی از «سامانه بازاریابی مسترفالو»، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این خدمت که در حوزه مدیریت امور بازاریابی  ارایه می‌شود، با نیازسنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر پلن فروش مستقیم و همچنین بازاریابی محتوا را ارائه کند تا این خدمت تازه یک همکاری برد-برد و با سود منحصر بفرد را برای مصرف‌کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، سامانه بازاریابی مسترفالو دارای محاسنی است اعم از دریافت ۲۰درصد سود بازاریابی مستقیم، دریافت ۱۰هزار تومان به ازاء هر ۱۰۰ کلیک ارجاعی و همچنین دریافت پاداش فروش‌های بعدی است و می‌تواند باعث ایجاد یک بستر سودده و با صرفه برای بازاریابان شود.

حمیدرضا رحیمی مدیر فروش مسترفالو، رونمایی از این خدمت را نتیجه ۶ ماه صرف زمان و کار در این مجموعه دانست و گفت: ایده ایجاد یک شبکه بازاریابی قوی برای تولید این خدمت از از ابتدای شروع فعالیت مسترفالو آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

هم اکنون بازاریابان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت مسترفالو و ثبت نام در آن، به عنوان همکار در بازاریابی محتوا و فروش مستقیم این مجموعه باشند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × 5 =