قسمت۲   اینستاگرام چطور می تواند از این اطلاعات استفاده کند


اینستاگرام از اطلاعاتی که شما در اختیار آن قرار داده اید (همانطور که در زیر توضیح داده شده است) استفاده می کند و برای ارائه و پشتیبانی از پلتفرم  های فیسبوک و خدمات مربوطه که در شرایط فیسبوک  و مشخصات اینستاگرام شرح داده شده است از آن بهره می برد:

۱- ارائه، شخصی سازی و بهبود پلتفرم  های ما

ما برای ارائه پلتفرم  های اینستاگرام از جمله ویژگی های شخصی و محتوا (از جمله خوراک خبری ، خوراک نمایش داده شده، استوری ها و تبلیغات) و پیشنهاداتی که برای شما ارائه می دهیم (مانند گروه ها، موضوعات  یا رویدادهایی که ممکن است مورد علاقه شما باشد) نیاز به جمع آوری اطلاعاتی داریم. برای ایجاد پلتفرم  های منحصر به فرد که مختص علایق شما هستند، از ارتباطات، ترجیحات، منافع و فعالیت های شما اطلاعاتی جمع آوری می کنیم (از جمله هر گونه اطلاعاتی با حفاظت خاص شما)؛ نحوه ارتباط شما با پلتفرم  های اینستاگرام و مردم، مکان ها یا چیزهایی که به پلتفرم  های اینستاگرام مرتبط هستند و شما علاقه مند به آن هستید.

  • اطلاعات مربوط به پلتفرم  های فیسبوک و دستگاه های: اینستاگرام اطلاعات مربوط به فعالیت های شما در پلتفرم  های و دستگاه های مختلف فیسبوک را به هم متصل کرده است تا تجربه ای متناسب و سازگار را در تمام پلتفرم  های فیسبوک ، داشته باشید.

 به عنوان مثال، فیسبوک می تواند پیشنهاد کند که شما در فیسبوک به گروهی بپیوندید که شامل افرادی هستند که در اینستاگرام دنبال می کنید یا با استفاده از مسنجر ارتباط برقرار کرده اید. اینستاگرام همچنین می تواند تجربه شما را یکپارچه تر کند. به عنوان مثال، به طور خودکار اطلاعات ثبت نام (مانند شماره تلفن شما) را از یک پلتفرم فیسبوک ، هنگامی که برای یک حساب کاربری در یک پلتفرم  دیگر ثبت نام می کنید، منتقل کند.

  • اطلاعات مربوط به محل سکونت: اینستاگرام از اطلاعات مربوط به مکان استفاده می کند ، مانند مکان فعلی شما، جایی که شما زندگی می کنید، مکان هایی که دوست دارید بروید، و کسب و کارها و افرادی که نزدیک هستند تا پلتفرم  های خود را ارائه، شخصی سازی و بهبود بخشد. از جمله تبلیغات ، برای شما و دیگران. اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی می تواند بر اساس چیزهایی مانند مکان دقیق دستگاه (اگر شما اجازه جمع آوری آن را به اینستاگرام داده باشید)، آدرس های IP، و اطلاعات استفاده شما و دیگران از پلتفرم  های فیسبوک (مانند رویدادهایی که شما حضور دارید) باشد.
  • تحقیق و توسعه محصول: اینستاگرام از اطلاعاتی که باید برای توسعه، تست و بهبود پلتفرم های خود، از جمله انجام نظرسنجی و تحقیق و آزمایش و عیب یابی پلتفرم  های و ویژگی های جدید نیاز دارد استفاده می کند.
  • تشخیص چهره: اگر شما این امکان را فعال کرده اید، اینستاگرام می تواند از تکنولوژی تشخیص چهره برای تشخیص شما در عکس ها، فیلم ها و تجربه های دوربین استفاده کند. قالب های تشخیص چهره ای که اینستاگرام ایجاد می کند ممکن است داده ها را با حمایت های خاص تحت قوانین کشور شما شامل شوند.

 در مورد چگونگی استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره بیشتر بدانید یا استفاده از این تکنولوژی را در تنظیمات فیسبوک کنترل کنید .

  • تبلیغات و سایر محتوای حمایت شده: اینستاگرام از اطلاعاتی که در مورد شما داریم از جمله اطلاعاتی درباره منافع، اقدامات و ارتباطات شما استفاده می کند. برای انتخاب و شخصی سازی تبلیغات، پیشنهادات و سایر مطالب حمایت شده که شما را به آنها نشان می دهد.

درباره نحوه انتخاب و شخصی سازی آگهی ها و انتخاب های خود از اطلاعاتی که اینستاگرام برای انتخاب تبلیغات و دیگر محتوای حمایت شده برای شما در تنظیمات فیسبوک و تنظیمات اینستاگرام نمایش می دهد،  بیشتر بدانید .

۲- ارائه اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و سایر خدمات کسب و کار

ما از اطلاعاتی که در اینستاگرام داریم (از جمله فعالیت شما در پلتفرم  های اینستاگرام، مانند وب سایت هایی که بازدید می کنید و آگهی هایی که می بینید) استفاده می کنیم تا به تبلیغ کنندگان و سایر شرکایمان، میزان اثربخشی و توزیع تبلیغات و خدمات آنها و نحوه ارتباط افراد با وب سایت ها، برنامه ها و خدمات آنها را ارائه دهیم. یاد بگیرید چگونه اطلاعات را با این شرکا به اشتراک بگذارید .

۳- ارتقاء ایمنی، صداقت و امنیت

ما از اطلاعاتی که اینستاگرام باید برای تأیید حساب ها و فعالیت ها، مبارزه با رفتارهای مضر، شناسایی و جلوگیری از هرزنامه و سایر تجربیات بد، حفظ یکپارچگی پلتفرم  های اینستاگرام و ارتقاء ایمنی و امنیت در پلتفرم  های فیسبوک استفاده می کنیم. به عنوان مثال، اینستاگرام از داده هایی که برای بررسی فعالیت مشکوک یا نقض شرایط یا سیاست های اینستاگرام و یا تشخیص زمانی که کسی به کمک نیاز دارد  استفاده می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، از مرکز راهنمایی امنیتی فیسبوک  و نکات امنیتی اینستاگرام بازدید کنید .

۴- تحقیق و نوآوری برای عموم جامعه

اینستاگرام از اطلاعاتی که در اختیار دارد (از جمله شرکای تحقیقاتی که با آنها همکاری می کند) استفاده می کند تا از تحقیقات و نوآوری در موضوعات عمومی رفاه اجتماعی، پیشرفت تکنولوژی، منافع عمومی، سلامت و … بهره ببرد . به عنوان مثال، ما اطلاعاتی را در مورد الگوهای مهاجرت در طی بحران ها برای کمک به نهادهای امدادی  ، تحلیل می کنیم . درباره برنامه های تحقیقاتی اینستاگرام بیشتر بدانید .

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج − 3 =