قسمت۴  نحوه مدیریت اطلاعات و اقدامات قانونی در اینستاگرام


چگونه شرکت های فیسبوک با هم کار می کنند؟

فیسبوک و اینستاگرام زیرساخت ها، سیستم ها و تکنولوژی را با دیگر شرکت های فیسبوک  (که شامل WhatsApp وOculus )  هستند، به اشتراک می گذارند تا یک تجربه نوآورانه، مرتبط، سازگار و ایمن را در تمام پلتفرم  های شرکت فیسبوک   ارائه دهد. اینستاگرام همچنین در مورد این اهداف در مورد شرکت های فیسبوک اطلاعاتی را در مورد شما به کار می گیرد، که طبق قوانین و مطابق با شرایط و سیاست های آنها مجاز است. به عنوان مثال، اینستاگرام اطلاعاتی را از WhatsApp در مورد حساب های ارسال هرزنامه در سرویس آن پردازش می کند تا بتوانیم اقدامات مناسب در برابر آن حساب ها را در Facebook، Instagram  یا Messenger  انجام دهد. اینستاگرام همچنین برای درک چگونگی استفاده و ارتباط با پلتفرم  های شرکت فیسبوک ، مانند تعداد کاربران منحصر به فرد در پلتفرم  های مختلف شرکت فیسبوک .

چگونه می توانم اطلاعات مربوط به خودم را مدیریت یا حذف کنم؟

ما به شما توانایی دسترسی، اصلاح، پورت و پاک کردن داده های خودتان را فراهم کرده ایم. ما داده ها را تا زمانی که دیگر نیازی به ارائه خدمات فیسبوک یا اینستاگرام نباشد و یا تا زمانی که حساب کاربری شما حذف نگه داری می کنیم. این یک تصمیم گیری مورد-به-مورد است که به چیزهایی مانند ماهیت داده ها، به همین دلیل جمع آوری و پردازش و نیازهای مربوط به نگهداری قانونی یا عملیاتی بستگی دارد.

به عنوان مثال، هنگامی که شما چیزی را در فیسبوک جستجو می کنید، می توانید آن را در هر زمان از طریق تاریخچه جستجوی خود دسترسی پیدا کنید و آن را حذف کنید، اما بعد از ۶ ماه، آن جستجو حذف می شود. اگر یک کپی از کارت شناسایی صادر شده توسط دولت خود را به منظور تأیید اعتبار ارسال کنید، آن نسخه را ۳۰ روز پس از ارسال حذف می کند. درباره حذف محتوایی که به اشتراک گذاشته اید و داده های کوکی به دست آمده از طریق پلاگین های اجتماعی بیشتر بیاموزید .

هنگامی که حساب کاربری خود را حذف می کنید، مواردی را که شما ارسال کرده اید حذف می کنیم، مانند عکس های شما و به روز رسانی های وضعیت، و شما نمی توانید بعدا این اطلاعات را بازیابی کنید. اطلاعاتی که دیگران در مورد شما به اشتراک گذاشته اند بخشی از حساب شما نیستند و حذف نخواهند شد. اگر نمی خواهید حساب خود را حذف کنید، اما می خواهید به طور موقت استفاده از پلتفرم  های را متوقف کنید، می توانید حساب خود را به جای آن غیرفعال کنید.

برای حذف حساب کاربری خود در هر زمان، لطفا از تنظیمات فیسبوک  و نمایش مشخصات عمومی استفاده کنید .

چگونه اینستاگرام به درخواست های قانونی پاسخ می دهد؟

ما دلایل زیر، اقدام به دسترسی، حفظ و به اشتراک گذاری اطلاعات شما با اپراتورهای تلفن ، اجرای قانون و یا دیگران می کنیم:

  • در پاسخ به یک درخواست قانونی (مانند یک حکم تحقیق، حکم دادگاه یا دادخواست)، اگر معتقد به نیاز قانون به اینستاگرام، این کار را می کنیم. این ممکن است شامل پاسخ به درخواست های حقوقی از حوزه های قضایی خارج از ایالات متحده باشد، زمانی که اعتقاد داشته باشیم که پاسخ به قانونگذار در آن حوزه قضایی مورد نیاز است، به کاربران در آن حوزه نفوذ دارد و با استانداردهای بین المللی شناخته شده است.
  • هنگامی که نیاز به شناسایی، جلوگیری و حل تقلب، استفاده غیر مجاز پلتفرم  های، نقض شرایط یا سیاست های اینستاگرام و یا فعالیت های دیگر مضر یا غیر قانونی باشد؛ برای محافظت از خودمان (از جمله حقوق، اموال یا پلتفرم  های ما)، شما یا دیگران، از جمله به عنوان بخشی از تحقیقات یا سوالات نظارتی؛ یا برای جلوگیری از مرگ و یا آسیب های جسمی قریب الوقوع. به عنوان مثال، در صورت لزوم، اطلاعاتی را در اختیار شرکای ثالث در مورد قابلیت اطمینان حساب شما برای جلوگیری از تقلب، سوءاستفاده و سایر فعالیت های مضر در پلتفرم  های فیسبوک و اینستاگرام ارائه می کند.

اطلاعاتی که اینستاگرام در مورد شما دریافت می کند (از جمله اطلاعات مربوط به تراکنش های مالی مربوط به خریداری شده با فیسبوک ) ، زمانی که موضوع درخواست قانونی یا تعهدات، تحقیقات دولتی یا تحقیقات در مورد نقض احتمالی شرایط اینستاگرام باشد سیاست ها، یا در غیر این صورت برای جلوگیری از آسیب، می تواند برای یک دوره طولانی نگهداری کند. همچنین اطلاعاتی را از حساب های غیرفعال برای موارد نقض حقوق برای حداقل یکسال حفظ می کند تا از سوء استفاده مجدد یا سایر موارد نقض حقوق دیگر جلوگیری کنیم.

چگونه می توان داده ها را به عنوان بخشی از خدمات جهانی انتقال داد؟

ما اطلاعات را در سطح جهانی به اشتراک می گذاریم. هم در داخل شرکت های فیسبوک و هم خارج از شرکای خود و با کسانی که در سراسر جهان با این سیاست ارتباط برقرار کرده باشند. اطلاعات شما، برای مثال، می تواند منتقل یا منتشر، ذخیره و پردازش شده در ایالات متحده و یا کشورهای دیگر شود. این انتقال داده ها برای ارائه خدمات ذکر شده در قوانین فیسبوک  و اینستاگرام بوده  و به طور جهانی کار می کند و پلتفرم  های اینستاگرام را برای شما فراهم می کند. اینستاگرام از قرارداد های تحت قوانین اتحادیه اروپا استفاده می کند و  به تصمیمات کمیسیون اروپا پایبند است.  

چگونه اینستاگرام به شما در مورد تغییرات این قوانین اطلاع خواهد داد؟

ما قبل از تغییر در این خطمشی به شما اطلاع خواهیم داد و به شما امکان بررسی خط مشی جدید را خواهیم داد تا تصمیم به ادامه یا عدم استفاده از پلتفرم  های اینستاگرام بگیرید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 10 − 5 =