راه های جدید برای تعامل  در اینستاگرام


امروز ، راه های جدیدی برای ارتباط برقرار کردن با دوستانتان و برقراری ارتباط عمیق با افرادی که در اینستاگرام دنبال می کنید خواهید دید. اکنون می توانید از برچسب برای پیشنهاد موسیقی در داستان ها یا ارتباط با افرادی که در Live دنبال می کنید استفاده کنید. شما همچنین یک برچسب جدید تعاملی را در «Stories » خواهید دید که به شما امکان می دهد لحظات هیجان انگیز را با دوستان خود تجربه کنید.

از طریق موسیقی در Instagram Stories به همدیگر  متصل شوید
در حال حاضر، دوستان شما می توانند به برچسب سوالات خود با یک آهنگ از کتابخانه موسیقی خود پاسخ دهند و شما می توانید مورد علاقه خود را با داستان خود به اشتراک بگذارید. این که آیا شما می خواهید موسیقی تازه برای دریافت خلق و خوی تعطیلات، و یا آهنگ های جدید برای شما را از طریق چند هفته گذشته از مدرسه، دوستان شما هم اکنون می توانید به شما کمک کند آهنگ های مناسب را پیدا کنید.

هنگام استفاده از برچسب سوالات، نماد موسیقی جدید را مشاهده خواهید کرد. هنگامی که دوستانتان پاسخ می دهند، می توانند یک آهنگ را به طور مستقیم از کتابخانه موسیقی انتخاب کنند تا با شما به اشتراک بگذارند. لیست مخاطبین را برای مشاهده تمام پاسخ های خود باز کنید و روی دکمه پخش برای گوش دادن به آهنگ ها ضربه بزنید. هنگامی که مورد علاقه خود را با داستان خود به اشتراک می گذارید، می توانید یک عکس یا ویدیو را به عنوان موسیقی در پس زمینه بازیابی کنید. همچنین عکسی جدید را در دوربین مشاهده خواهید کرد که به ضربات و صداهای یک آهنگ پاسخ می دهد. برای امتحان کردن جلوه های جدید، به «موسیقی» در دوربین ضربه بزنید و آیکون های جدید را در بالای دکمه ضبط دوربین مشاهده خواهید کرد.

ویژگی های موسیقی آخرین نسخه اینستاگرام برای iOS و Android را از امروز در مناطقی که کتابخانه موسیقی ما در حال حاضر در دسترس است، اجرا می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، مرکز راهنمایی اینستاگرام را بررسی کنید.

در Instagram Live با افرادی که دوست دارید ارتباط برقرار کنید
شما همچنین می توانید از برچسب سوال در Live استفاده کنید، که باعث می شود سوالات را به افرادی که بیشتر هیجان انگیز و تعاملی هستند تحسین کنید. از وبلاگ نویس میکآپ مورد علاقه خود بپرسید چگونه می توانید آرایش تعطیلات خود را انتخاب کنید و …

همانطور که سال ۲۰۱۸ به پایان می رسد، ما هیجان زده هستیم تا ببینید که چگونه از این ویژگی ها برای ارتباط با دوستان و عزیزانتان استفاده می کنید. تعطیلات شاد!

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شش − یک =